Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Aşk etme duası bir insanın sevgisini kazanmak için yapılan aşk dualarının genel adıdır. Aşık etme duaları kişinin içinden geldiği aşık olduğu insanın kendisini sevmesi ve karşılık vermesi için yapılan dualardır. Günümüzde bir çok insan aşkı çok derin yaşamakta bu yüzden zaman zaman üzücü bir olay olan ayrılıklar yaşanıyor. Bu ayrılıkların acıları büyük oluyor. Bu gibi durumlarda sevdiğiniz sizi terk edip gittiyse o zaman aşk duası yaptırabilirsiniz. Aşk duaları yazılı vefklerden oluşan ve kesin çözüm getiren bir vefk çeşididir.

Bu vefklerin hazırlanması ortalama 5 ila 7 gün sürer. Aşık etme duaları hazırlanırken aşk büyüsü yapılacak olan iki insanın adları , anne adları ve doğum yıllarını alınarak bu bilgilere dayalı olarak hazırlanır.

Aşık etme dualarını genelde evli olanlar tercih ediyor. Erkeklerde görülen ve büyük bir sorun haline gelen eşinden soğuma eğilimi sonucunda evli erkekler eşlerinden uzaklaşırlar. Bazen farklı kadınlara yöneliyorlar. Bu durum evdeki bekleyen eşe büyük bir acı verir. Bu acı katlanılmaz bir acıdır.

Erkeğini kaybeden kadınlarımız bu aşık etme duaları sayesinde tekrar erkeklerine kavuşuyorlar. Bazen bunun tam tersi yani erkek değilde kadın evden uzaklaşıyor. Bu durumda da erkekler eşlerine aşık etme dualarını yaptırabilirler.

Bu duaları yaptıran kişiler hayatlarının geri kalan kısmında hiç bir zaman sevdiklerini kaybetmezler. Sevdikleri onları asla aldatmaz ve başka biri için onları terk etmez. Bir nevi yaşadığınız ilişkinin sigortası olan bu aşık etme duaları, hayatınızın akışını olumlu değiştirecek en büyük çözümlerden birisidir.

2 Yorum

  1. Hande diyor ki:

    Bu dua formülünü nasıl öğrenebilirim?

  2. eda diyor ki:

    ben birine aşıgım ama o beni istemiyor neyapmalıyım

Yorum Yazın